Uživatel: Nepřihlášený

info@musicforanytime.com

tel.: +420 606 348 782


DJ na svatbu

DJ na svatbu je zajímavým fenoménem poslední doby. Velkou výhodou je žánrová šířka (oproti živé hudbě) a ve většině případů také mnohem vyšší kvalita hudby.

DJ na svatbu - důležité otázky při výběru

DJ na svatbu

  • S jakou aparaturou přijde DJ na svatbu? Při vyjednávání podmínek dbejte na to, abyste zjistili, jestli má DJ svou vlasní aparaturu, z čeho se skládá, co bude potřebovat pro zajištění správného provozu aparatury apod.
  • S jakým repertoárem přijede DJ na svatbu? Většina dobrých DJ má svůj playlist, který je možné dostat předem. Dále se zajímejte, zda je DJ schopen do svatby svůj playlist doplnit, zda je schopen on-line stahovat skladby podle aktuální nálady apod.
  • Jaké světelné efekty přiveze DJ na svatbu? Většina kvalitních DJ může poskytnout kromě zvukových i světelné efekty. I zde je potřeba dbát na dostatečný výkon elektrických zásuvek!
  • Co potřebuje DJ před příjezdem na svatbu? Důležité jsou především otázky týkající se parkování, případné potřeby pomocníků při vykládání, nošení a instalaci aparatury, kolik času potřebuje DJ před samotným zahájením produkce na svatbě apod.
  • Jak dlouho bude DJ na svatbě hrát? DJ na svatbu může být levnější varianty, než živá hudba na svatbě, důležité ovšem je, jak dlouho a v jakém schématu přijede DJ na vaši svatbu zahrát (kolik a ja dlouhých přestávek apod.)

Pokud Vám nevyhovuje z nejrůznějších důvodů DJ, může být řešením živá hudby na vaší svatbu!

DJ na svatbu - vyberte si!

Díky databázi serveru musicforanytime.com máte zajímavou možnost výběru z mnoha variant muzikantů. Hudba na svatbu se proto vybírá mnohem lépe

Hudba na svatbu - výběr hudebníků

Hudba na svatbu - žánrZkrášlete si a obohaťte svůj nejvzácnější den ve Vašem životě hudbou, kterou si sami zvolíte!

Hudba na svatbu - jednoduchá volba s pomocí databáze musicforanytime.com!

 

Přihlásit se

Hudebníci měsíce

Žánrové obrázky / Hudebnici Mesice 01

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace