Uživatel: Nepřihlášený

info@musicforanytime.com

tel.: +420 606 348 782


O NÁS

Music for anytime

 

Music for anytime je start-up projekt, který vznikl v loňském roce a to z důvodu naprostého nedostatku pracovních příležitostí pro hudebníky. Jsme tým mladých lidí, který si vzal za cíl pomoci hudebníkům s hledáním práce, s jejich propagací a se zvýšením povědomí o jejich existenci. 

 

Jak to u nás funguje?

Celý náš internetový portál funguje velice jednoduše.  Ať už jste hudebník, nebo klient, který hudebníka hledá, registrujte se u nás. Pro všechny je registrace první měsíc ZDARMA.

 

Jste-li hudebník, založte si profil a můžete si do něj uvést vše o Vás, vložit fotografie, nahrávky, videa a různé reference, technické požadavky a honorář. 


Hledáte-li hudebníka, čili jste uživatel, vyplníte si také svůj profil a můžete se pustit do vyhledávání hudebníka v naší Databázi hudebníků. Pakliže na vyhledávání nemáte čas, můžete využít naší Inzerce a vložit inzerát. Poté co ho administrátoři našeho internetového portálu schválí, už jen čekáte, až se Vám budou hudebníci podle Vašich preferencí, co jste v něm uvedl, ozývat na Váš profil. Zde nastává jediný úsek, kde vy, jako klient, musíte zaplatit za odtajnění kontaktů za hudebníky, které jste si vybral. Jakmile provedete úhradu za odtajnění, kontakt se Vám ukáže celý a už Vám nic nebrání k tomu, abyste se s daným hudebníkem domluvil.  

 

Inzeráty

Inzeráty jsme u nás rozdělili do tří kategorií. Hledám hudebníkaHudebník hledá hudebníka a Prodám hudební nástroj


Hledám hudebníka je kategorie, kde si naši klienti zadávají inzeráty s různými preferencemi a požadavky na hudebníka. Např. na jakou příležitost hudebníka chtějí, kolik jsou ochotni zaplatit, jaký styl hudby preferují aj.

 

Hudebník hledá hudebníka je kategorie, kde hudebníci shání do kapely např. zpěváka. 

 

Prodám koupím nástroj je kategorie, kde mají všichni registrovaní hudebníci a uživatelé možnost prodat nástroje a to Bez Provizí!

 

Všechny tyto tři kategorie fungují naprosto stejně. Registrovaný hudebník, nebo uživatel, vloží inzerát a čeká na schválení od administrátora. Po schválení je inzerát aktivní. Jestliže na inzerát chce někdo zareagovat, potvrdí ho tlačítkem Mám Zájem. Takto se u člověka, který inzerát vložil, objeví seznam neodtajněných kontaktů, ze kterých si může vybrat. Po zaplacení určitého poplatku, výše je stanovena podle počtu odkrytých kontaktů, se mu tyto kontakty odkryjí a může s nimi nakládat v souladu s Obchodními podmínkami našeho portálu. 

 

Aukce

Aukce je speciální projekt na našem portálu. Možnost vkládání věcí do aukce má pouze administrátor. Jestliže mají registrovaní hudebníci a uživatelé zájem o danou věc, mají možnost si ji koupit v souladu s Obchodními podmínkami našeho portálu. 

 

Hudebníci měsíce

Hudebníci měsíce ja také speciální projekt našeho portálu. Každý hudebník s platnou registrací si může zaplatit místo v první dvacítce v této speciální sekci. Největší výhoda této sekce je taková, že poté co si ji registrovaný uživatel, který shání hudebníka, otevře, vidí všechny kontakty Odtajněné! To znamená, že si uživatel za kontakt nemusí platit a tím pádem je vysoká pravděpodobnost, že si klient vybere právě Váš profil! Výhody této sekce jsou více než úžasné!

 

Platební systém

Celý náš internetový portál funguje na základě kreditového systému. Kredity jsou u nás platící jednotka. Pakliže chcete odtajnit kontakty, které jste si vybrali, ať už v Databázi hudebníků, nebo přes Inzeráty, musíte si nejprve kredity zakoupit a poté těmito kredity zaplatit za odtajnění. Tento stejný princip funguje i u Aukce. Jestli se Vám daná věc v aukci líbí, opět si musíte zakoupit kredity, které pak na aukci můžete přihazovat. Své kredity můžete využít i u Hudebníků měsíce, kde si za ně můžete zaplatit místo v první dvacítce hudebníků. 

 

Registrační poplatky

Hledáte-li hudebníka a zaregistrujete se, žádné registrační poplatky se Vás netýkají! Jediné za co platíte je odtajnění kontaktů, popřípadě Aukce. Jste-li hudebník, máte u nás první měsíc registraci zdarma. Pokud si do konce tohoto měsíce nevyberete zaplatit poplatek za registraci na půl roku, která stojí 399 Kč nebo roční registraci za 799  Kč, přechází Váš profil automaticky do Provizního systému na rok. Během tohoto roku neplatíte žádné registrační poplatky, čili máte vedení profilu Zdarma, ale za zprostředkování z každého hraní si náš portál účtuje 20% provizi. 

 

Přihlásit se

Hudebníci měsíce

Žánrové obrázky / Hudebnici Mesice 01

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace