Uživatel: Nepřihlášený

info@musicforanytime.com

tel.: +420 606 348 782


Živá hudba na svatbu

Živá hudba na svatbu je samozřejmě vždy zajímavější, protože živě reaguje na atmosféru. Velice často se ovšem musíte smířit s tím, že kvalita hudebnéího provedení může pokulhávat oproti profesionálním nahrávkám. Je-li vaší volbou živá hudba na svatbu, je dobré hudebníky znát z vlastního poslechu, nebo si vyslechnout alespoň nahrávky.

Právě díky serveru musicforanytime.com nemusí být živá hudba na svatbu nákupem zajíce v pytli - většina hudebníků má ve svém profilu mp3 nebo youtube ukázky své tvorby.

Hudba na svatbu

Živá hudba na svatbu - důležité otázky při výběru

  • Jaké jsou prostorové požadavky pro hudbu na svatbě? Velký vliv má počet osob, požadavky na prostor pro aparaturu, požadavky na připojení k elektrické síti apod.). Pokud probíhá svatba pod širým nebem, myslete na tu, jak bude fungovat živá hudba na svatbě v případě nepříznivého počasí.
  • S jakou aparaturou přijde hudba na svatbu? Při vyjednávání podmínek dbejte na to, abyste zjistili, jestli má kapela (nebo hudebníci) svou vlastní aparaturu, z čeho se skládá, co bude potřebovat pro zajištění správného provozu aparatury apod.
  • S jakým repertoárem přijede hudba na svatbu? Většina dobrých kapel na svatbu přijede s vlastním playlistem, který je možné dostat předem. Dále se zajímejte, zda je hudební těleleso schopno do svatby svůj playlist doplnit.
  • Jaké světelné efekty přiveze hudba na svatbu?Některé kapely mohou poskytnout kromě zvukových i světelné efekty. I zde je potřeba dbát na dostatečný výkon elektrických zásuvek!
  • Co potřebujete zajistit před příjezdem na svatbu? Důležité jsou především otázky týkající se parkování, případné potřeby pomocníků při vykládání, nošení a instalaci aparatury, kolik času potřebuje kapela před samotným zahájením produkce na svatbě apod.
  • Jak dlouho bude hudeba na svatbě hrát? Dohodněte se dopředu a jasně, jak dlouho bude živá hudba na svatbě hrát, v jakém schématu  (kolik a jak dlouhých přestávek apod.). V případě, že živá hudba nemůž ena svatbě hrát tak dlouho, jak si představujete, může být zajímavou kombinací nebo variantou DJ na svatbu.

Živá hudba na svatbu - vyberte si!

Díky databázi serveru musicforanytime.com máte zajímavou možnost výběru z mnoha variant muzikantů. Hudba na svatbu se proto vybírá mnohem lépe

Hudba na svatbu - výběr hudebníků

Hudba na svatbu - žánrZkrášlete si a obohaťte svůj nejvzácnější den ve Vašem životě hudbou, kterou si sami zvolíte!

Hudba na svatbu - jednoduchá volba s pomocí databáze musicforanytime.com!

Hudba na svatbu - ale na kterou část?

Pro výběr hudby na svatbu může být klíčové, na kterou část své svatby hudbu vybíráte. Více informací pro výběr hudby na jednotlivé fáze svatby:

 

Přihlásit se

Hudebníci měsíce

Žánrové obrázky / Hudebnici Mesice 01

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace